Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Patch 1.5 do The Division na PS4
27-11-2016, 17:15 | 514 x przeczytano | Ejdys
Podobny obrazPatch 1.5 do The Division jest już obecny na komputerach PC
oraz konsoli Xbox One, i według zapewnień Ubisoftu aktualizacja powinna wylądować na, Ps4 z początkiem
tygodnia. Deweloper tłumaczy, że sprawa się troszkę
skomplikowała.

,,Witajcie agenci, chcielibyśmy poinformować o sytuacji z aktualizacją 1.5 na PlayStation 4. Po początkowym zgłoszeniu poprawki do Sony, odkryliśmy pewne problemy techniczne, które niestety sprawiły, że plany implementacji aktualizacji się wydłużą. Wiadomość od Sony powinna nadejść w poniedziałek. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, aktualizacja pojawi się we wtorek, 29 listopada. W mało prawdopodobnym przypadku, jeśli pojawiłyby się problemy, będziemy niestety zmuszeni opóźnić jej premierę. W takim wypadku postaramy się, by jej implementacja miała miejsce jak najszybciej. Staramy się również, by projekty, dostępne w grze dla graczy PC i Xbox One pojawiły się dla graczy PlayStation 4 wraz z łatką. Zapewniamy jednocześnie, że opóźnienie łatki nie ma nic wspólnego z planowaną premierą dodatku Przetrwanie na PlayStation 4 w dniu 20 grudnia'' – Można przeczytać na Polskim forum The Division.

Jeśli coś ruszy w tej sprawie będziemy informować państwa na bieżąco.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.