Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Patch 1.5 do The Division na PS4
27-11-2016, 17:15 | 410 x przeczytano | Ejdys
Podobny obrazPatch 1.5 do The Division jest już obecny na komputerach PC
oraz konsoli Xbox One, i według zapewnień Ubisoftu aktualizacja powinna wylądować na, Ps4 z początkiem
tygodnia. Deweloper tłumaczy, że sprawa się troszkę
skomplikowała.

,,Witajcie agenci, chcielibyśmy poinformować o sytuacji z aktualizacją 1.5 na PlayStation 4. Po początkowym zgłoszeniu poprawki do Sony, odkryliśmy pewne problemy techniczne, które niestety sprawiły, że plany implementacji aktualizacji się wydłużą. Wiadomość od Sony powinna nadejść w poniedziałek. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, aktualizacja pojawi się we wtorek, 29 listopada. W mało prawdopodobnym przypadku, jeśli pojawiłyby się problemy, będziemy niestety zmuszeni opóźnić jej premierę. W takim wypadku postaramy się, by jej implementacja miała miejsce jak najszybciej. Staramy się również, by projekty, dostępne w grze dla graczy PC i Xbox One pojawiły się dla graczy PlayStation 4 wraz z łatką. Zapewniamy jednocześnie, że opóźnienie łatki nie ma nic wspólnego z planowaną premierą dodatku Przetrwanie na PlayStation 4 w dniu 20 grudnia'' – Można przeczytać na Polskim forum The Division.

Jeśli coś ruszy w tej sprawie będziemy informować państwa na bieżąco.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    Dark - recenzja serialu
    Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...