Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Wiedźmin 3 na Nintendo Switch?
01-11-2016, 18:12 | 552 x przeczytano | Ejdys
http://www.smartworld.it/wp-content/uploads/2016/10/Nintendo-Switch-1280x720.pngWiemy już jak będzie wyglądało Nintendo Switch i znamy jego funkcje, ale już teraz możemy zobaczyć niepełną listę firm, które zapowiedziały wsparcie dla Switch.
Na liście znajdują się giganci branży tacy jak: Capcom, Codemasters, Bethesda  Electronic Arts, Take-Two InteractiveSoftware, a nawet Ubisoft.

Pewnie wielu czytelników przeglądających wpis miało nadzieję, że na liście znajdzie się Polski deweloper CD Projekt RED .
Niestety CD Projekt RED nie zadeklarowało współpracy z Nintendo Switch.  
Jeden z użytkowników forum zapytał czy planują zaznaczyć jakąkolwiek obecność na nowej konsoli Nintendo, przedstawicielka spółki Katarzyna Szulc odpowiada następująco:

-Jeżeli zdecydujemy się wydać Gwint lub Wiedźmina 3 na Nintendo Switch, będziemy o tym informować stosownym komunikatem-

Jak widać CD Projekt nie potwierdził swojej działalności na Nintendo Switch, ale również jej nie zaprzeczył. Oznacza to, że jest szansa na rozpoczęcie współpracy z Nintendo.

http://gsoul.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2016/10/Nintendo-Switch-4.jpg

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    Dark - recenzja serialu
    Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...