Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Wiedźmin 3 na Nintendo Switch?
01-11-2016, 18:12 | 674 x przeczytano | Ejdys
http://www.smartworld.it/wp-content/uploads/2016/10/Nintendo-Switch-1280x720.pngWiemy już jak będzie wyglądało Nintendo Switch i znamy jego funkcje, ale już teraz możemy zobaczyć niepełną listę firm, które zapowiedziały wsparcie dla Switch.
Na liście znajdują się giganci branży tacy jak: Capcom, Codemasters, Bethesda  Electronic Arts, Take-Two InteractiveSoftware, a nawet Ubisoft.

Pewnie wielu czytelników przeglądających wpis miało nadzieję, że na liście znajdzie się Polski deweloper CD Projekt RED .
Niestety CD Projekt RED nie zadeklarowało współpracy z Nintendo Switch.  
Jeden z użytkowników forum zapytał czy planują zaznaczyć jakąkolwiek obecność na nowej konsoli Nintendo, przedstawicielka spółki Katarzyna Szulc odpowiada następująco:

-Jeżeli zdecydujemy się wydać Gwint lub Wiedźmina 3 na Nintendo Switch, będziemy o tym informować stosownym komunikatem-

Jak widać CD Projekt nie potwierdził swojej działalności na Nintendo Switch, ale również jej nie zaprzeczył. Oznacza to, że jest szansa na rozpoczęcie współpracy z Nintendo.

http://gsoul.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2016/10/Nintendo-Switch-4.jpg

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.