Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Aktualizacja Dying Light: Developer Tools i konkurs
04-08-2015, 15:02 | 5776 x przeczytano | Informacja prasowa
W odpowiedzi na wielką popularność Dying Light Developer Tools na platformie Steam Workshops, Techland ostatnio rozszerzył narzędzia deweloperskie o nowe funkcje, wliczając w to tworzenie i edycję terenu oraz wsparcie dla importu własnoręcznie stworzonych modeli.

Aby uczcić te nowe możliwości tworzenia, Techland wraz z Alienware ogłosił dzisiaj drugą edycję konursu „Beyong Dying Light”. W konkursie może wziąć udział każdy, kto stworzy mapę z wykorzystaniem Dying Light Developer Tools (dostępne za darmo na Steam) i zgłosi ją na stronie oficjalnej stronie konkursowej. Tym razem nagrodą główną jest Alienware Alpha i7 i plecak wypełniony gadżetami Dying Light.

Konkurs będzie trwał od 3 sierpnia do 31 sierpnia i wyłoni najbardziej innowacyjne, dobrze zrobione, wspaniałe mapy. Dzięki ostatniej, ogromnej aktualizacji, która dodała możliwość importowania własnoręcznie stworzonych obiektów do gry, uczestnicy mogą popuścić wodze fantazji jeszcze bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu znajduje się na stronie DyingLightGame.com/Devtools-Contest

W celu ułatwienia nowym osobom wkroczenia w świat zawartości stworzonej przez użytkowników, Techland prowadzi serię poradników wideo, wyjaśniających tajniki narzędzi deweloperskich.

Komplet filmów „Dying Light Developer Tools Guide” można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube.

Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.