Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Edytor do Dying Light
15-04-2015, 23:57 | 1355 x przeczytano | ARTUT
Wrocławska firma Techland poinformowała o udostępnieniu specjalnego narzędzia edytorskiego umożliwiającego tworzenie nowych map i scenariuszy do gry Dying Light. Poniżej pełna informacja prasowa:

Informacja prasowa:

Premiera Developer Tools do Dying Light - Odkryj w sobie Projektanta Gier!

Wielokrotnie nagradzana gra action survival Dying Light właśnie drastycznie zwiększyła swój potencjał dzięki wypuszczeniu przez Techland darmowych narzędzi developerskich. Wszyscy gracze PC mogą teraz wejść w rolę projektantów gry i budować swoje własne strefy kwarantanny. Dying Light Developer Tools umożliwiają tworzenie całkowicie nowych map, własnych historii i niezwykłych scenariuszy, których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia ich autora. Wszystkie projekty stworzone za pomocą Developer Tools mogą być udostępniane innym graczom i pobierane z platformy Steam Workshop.

"Dying Light Developer Tools – Trailer" – film można obejrzeć na naszym kanale:

https://youtu.be/HC6PfgfIUnA

Początkujący projektanci gier mogą liczyć na wsparcie Techlandu w postaci sześcioodcinkowego przewodnika wideo, który wyjaśnia podstawowe funkcjonalności narzędzi deweloperskich. Już wkrótce zostaną opublikowane kolejne przewodniki wideo, ukazujące bardziej zaawansowane możliwości tego narzędzia edytorskiego.

Filmy "Dying Light Developer Tools Guides" można obejrzeć na naszym kanale:

http://bit.ly/DL_Dtools_guide

Techland planuje regularnie rozszerzać i aktualizować narzędzia developerskie, wzbogacając je o nowe możliwości, zasoby i funkcjonalności. Zachęcamy zatem wszystkich użytkowników do dzielenia się swoimi wrażeniami i sugestiami na oficjalnym forum Dying Light.


O firmie Techland:

Techland to wiodący niezależny developer, dystrybutor i wydawca gier. Założona w roku 1991 firma znana jest przede wszystkim z takich produkcji jak Dead Island i Dead Island Riptide, seria Call of Juarez, oraz Dying Light. Dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii Techland tworzy najwyższej klasy gry na Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, Linux, Mac OS X, Android i iOS. Techland składa się z czterech oddziałów w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim oraz w kanadyjskim Vancouver. Obecnie firma pracuje nad grą Hellraid osadzoną w realiach dark fantasy.

Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.