Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Konkurs Metro 2033
07-12-2011, 09:26 | 3162 x przeczytano | konieczko
Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w konkursie Metro 2033. Do wygrania książka Piter Szymuna Wroczka. Przewidywane są też nagrody dodatkowe.

Co zrobić, aby mieć szansę na wygraną? Wystarczy do 14 grudnia tego roku odpowiedzieć na trzy pytania wysyłając maila na adres konkurs@valkiria.net(w temacie maila proszę wpisać: konkurs Metro 2033).

Pytania konkursowe:

  • Ile do tej pory ukazało się książek z Uniwersum Metro 2033?
  • Kto przetłumaczył książkę Piter?
  • Jak tytuł nosiła pierwsza książka z Uniwersum Metro 2033?

Ostateczny termin nadsyłania odpowiedzi: 14.12.2011 godz. 23:59
Nagroda: książka Piter Szymuna Wroczka
Adres maila: konkurs@valkiria.net
Powiązane wieści:
 


 
08-12-2011, 20:32 | legion81 | Komentarzy w sumie: 1
gra była niezła jak jak myslicie:)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.