Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Pierwsza książka z serii Uniwersum 2033 już 9 listopada!
02-10-2011, 12:17 | 2648 x przeczytano | Zgred
9 listopada do księgarni trafi pierwszy tom z serii Uniwersum Metra 2033.
Z okazji premiery książki Polskę odwiedzi Dmitry Glukhovsky.

Oto treść newsa z oficjalnej strony Uniwersum Metro 2033:

" Drodzy Metrowicze,

jak już wiecie z naszego facebookowego profilu i ze strony wydawnictwa Insignis, „Piter” -  pierwsza książka z serii Uniwersum Metra 2033 zadebiutuje w księgarniach 9 listopada.  Z tej okazji Polskę odwiedzi autor powieści Metro 2033 oraz pomysłodawca całej serii Uniwersum Metro 2033 - Dmitry Glukhovsky. Autor spędzi u nas cztery dni, a 17 listopada będziecie mogli spotkać się z nim i zdobyć jego autograf w warszawskim Empiku Junior. Już teraz gorąco zapraszamy. [...] "

Więcej informacji na oficjalnej stronie.

Źródło: Informacja prasowa.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.