Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Złote Topory 2009 wręczone
11-08-2009, 13:48 | 5175 x przeczytano | ARTUT
Zwycięzcami czwartej edycji konkursu Złote Topory w ramach konwentu Toporiada 2009 zostali: w kategorii najlepszy Mistrz Gry - Tomasz "Smok" Wolski, w kategorii Najlepszy Gracz Artur "ARTUT" Machlowski oraz w kategorii najlepszy początkujący gracz Tomasz "Dahgart" Białek. Szczegóły konkursu w dziale Złote Topory na stronie turnieju. Wszystkim wyróżnionym w tym roku serdecznie gratulujemy!!!


Powiązane wieści:
 


 
14-08-2009, 17:15 | Dahgart | Komentarzy w sumie: 1
Dzięki Artut :)

Gratuluje Ci zdobycia złotego topora !!

... w przyszłym roku będzie mój ;p


 
11-08-2009, 19:01 | Wiewiór | Komentarzy w sumie: 942
Ciągle te same nazwiska, to się już robi nudne :-P


 
11-08-2009, 13:55 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Serdecznie gratuluję Tomkowi zdobycia nagrody...

...sobie zresztą też gratuluję :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.