Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Upoluj The Sims 3
25-05-2009, 10:32 | 2248 x przeczytano | XeroBoy
Premiera kolejnej części popularnych Simsów już 5. czerwca, pozostały więc niespełna dwa tygodnie do premiery. W tym czasie można spróbować nabyć jeden spośród 10 tyś. egzemplarzy kolekcjonerskich gry w Polsce.

Edycja kolekcjonerska zawiera:
- Grę The Sims 3
- Pamięć USB w kształcie simowego plumbob (zielonego diamentu nad głową) o pojemności 2 GB
- Poradnik do gry
- Dzwonki do telefonów komórkowych
- Sportowy samochód dla Simów (możliwość pobrania)

Jedyną szansą na zdobycie tego wydania jest zakupienie preordera w Media Markt, Empiku lub Saturnie. Przez internet też można, wystarczy odwiedzić strony Empiku lub Merlina. 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.