Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Konkurs z Ecchiconem 4
27-01-2009, 14:22 | 2007 x przeczytano | Sharn
Serwis Valkiria Network oraz organizatorzy konwentu Ecchicon 4th Strike serdecznie zapraszają do kolejnego konkursu! Tym razem nagrodami są dwie wejściówki na konwent Ecchicon 4th Strike, który odbędzie się w Warszawie w dniach 28 lutego - 1 marca.Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Valkiria i podać prawidłowe odpowiedzi na dwa, proste pytania:

1. Od jakiego wieku dozwolone jest Ecchi?
2. Jakie dwa LARPy przewidziane są na konwencie Ecchicon 4?


UWAGA:

Biorąc udział w konkursie oświadczacie, iż zapoznaliście się z REGULAMINEM konwentu i zgadzacie się, w przypadku wygranej, na przekazanie Waszych danych osobowych do organizatora Ecchiconu celem otrzymania wejściówki.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się z prośbą o przesłanie dodatkowych danych.


Prawidłowe odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkursy@valkiria.net do wtorku 10.02.2009, do godziny 12.00. W tytule maila prosimy podać hasło "ECCHICON", a w treści prawidłowe odpowiedzi oraz swoje dane adresowe i nick, pod jakim występujecie na Valkirii. Każdy z uczestników może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Konkurs zostanie rozwiązany we wtorek 10.02.2009.

Powodzenia!

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.