Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Intruz Stephenie Meyer w listopadzie
10-09-2008, 10:18 | 3677 x przeczytano | Sharn
Już 14 listopada na księgarskie półki, nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego, trafi kolejna powieść Stephenie Meyer, znanej z młodzieżowego cyklu o wampirach. Tym razem książka będzie przeznaczona dla dojrzałego czytelnika. Oczywiście Intruz zawita pod opiekuńcze skrzydła Valkirii. Więcej w rozszerzeniu wieści.

Intruz
Autorka: Stephenie Meyer
Tłumaczenie: Łukasz Witczak
Liczba stron: 568
Wymiary: 145 x 235 mm
Oprawa: miękka / twarda
EAN: 9788324586998 / 9788324587353
Cena detaliczna: 39.90 PLN / 44.90 PLN
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Data wydania 14.11.2008

Pierwsza powieść Stephenie Meyer napisana z myślą o dorosłych czytelnikach, science-fiction dla osób nieprzepadających za tym gatunkiem, pasjonującą historia o potędze miłości oraz istocie człowieczeństwa.
W Polsce czekają na nią liczne fanki megabestsellerowej sagi Zmierzchu.
Od maja 2008 utrzymuje się na najbardziej prestiżowych listach bestsellerów (New York Timesa, Publishers Weekly, Wall Street Journal). Książka Maja księgarni Amazon.com, od pół roku nie opuszcza pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się w Amazonie książek z literatury współczesnej i fantastyki.

O treści:
Przyszłość. Nasz świat opanował niewidzialny wróg. Najeźdźcy przejęli ludzkie ciała i umysły, wiodąc w nich na pozór normalne życie. W ciele Melanie zostaje umieszczona „dusza” o imieniu Wagabunda, która wie, że ludzkie ciała doznają gwałtownych uczuć, ich zmysły odbierają mnóstwo wrażeń, a wspomnienia potrafią być aż nadto wyraziste. Ale jest coś, czego Wagabunda się nie spodziewa: poprzedni właściciel ciała nie zamierza poddać się bez walki.
Wagabunda wertuje myśli Melanie w poszukiwaniu śladów prowadzących do reszty rebeliantów. Tymczasem Melanie podsuwa jej coraz to nowe wspomnienia ukochanego mężczyzny, Jareda, który ukrywa się na pustyni. Wagabunda nie potrafi oddzielić swoich uczuć od pragnień ciała i zaczyna tęsknić za mężczyzną, którego miała pomóc schwytać. Wkrótce Wagabunda i Melanie stają się mimowolnymi sojuszniczkami i wyruszają na poszukiwanie człowieka, bez którego nie mogą żyć.

O autorce i książce:
Stephenie Meyer jedna z najciekawszych pisarek ostatnich lat, absolwentka wydziału literatury angielskiej na Brigham Young University, wraz z mężem i trzema synami mieszka w Arizonie.

Stephenie Meyer to wyjątkowa pisarka – opowiada historie zarazem mroczne i pełne światła. Choć jej postacie wiele cierpią, powieści Meyer są pełne optymizmu i nadziei.
Orson Scott Card

Do Intruza powinno być dołączane ostrzeżenie: ta książka wciąga po uszy i spędza sen z powiek. Nie przestaniesz o niej myśleć nawet po skończeniu lektury. Stephanie Meyer po mistrzowsku snuje opowieść i odmalowuje postacie.
Ridley Pearson

Niezwykły, fascynujący thriller psychologiczny. Po lekturze Intruza wyrażenie „bratnia dusza” nabiera nowego, zaskakującego znaczenia!
Katherine Neville

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...