Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Uzupełnienie rezerw
27-06-2008, 13:41 | 5412 x przeczytano | Hendley

Żołnierze, wiem, że kilka ostatnich miesięcy było dla nas fatalnych. Ale wiem też, że zbyt wiele już tu osiągnęliśmy, żeby wszystko to po prostu zostawić. Dlatego sprawa jest prosta: jeśli macie dość - droga wolna. Ale jeśli macie dość jaj, to bierzcie się do roboty. Czeka nas sporo pracy. Bunkier ma odzyskać dawną świetność!


W dniu dzisiejszym Bunkier wznawia regularne aktualizacje, które od teraz będą miały miejsce co 2 tygodnie. Dziś macie okazję usłyszeć o Cyber City od nowego rekruta - Araukana oraz zapoznać się z recenzją Ucieczki z Miasta Maszyn przygotowaną przez Hendley'a. Dodatkowo nasz nowy współpracownik, Remigiusz "Vangel" Szczerbak przygotował dla Was atrakcyjną tapetę. Miłych wrażeń!


Powiązane wieści:
 


 
29-06-2008, 00:24 | Hendley | Komentarzy w sumie: 266
"and we crush, crush'em", powtarzając za liderem Megadeth, Wiewiórze ;)


 
28-06-2008, 17:05 | Wiewiór | Komentarzy w sumie: 942
No, no, a człowiek powoli zaczął tracić nadzieje na utrzymanie ciągłości ;-) Dobrze, że rozbijasz to przekonanie, Hendley.


 
28-06-2008, 08:15 | Islam Gerej III | Komentarzy w sumie: 111
Hurrrra!


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.