Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Koniec wakacji? Nie w świecie Simów!
06-09-2007, 12:56 | 1922 x przeczytano | verbatim
Już w piątek odbędzie się premiera najnowszego dodatku The Sims™ 2 Podróże. Dzięki niemu przedłużycie swoje wakacje zwiedzając starożytne ruiny, budując na plaży zamki z piasku oraz wypoczywając na słonecznej promenadzie.

Mówi się, że podróże kształcą. Dzięki The Sims™ 2 Podróże wasi ulubieńcy zmienią się z niedoświadczonych turystów w wytrawnych podróżników, znających lokalne obyczaje i kulturę. W trakcie egzotycznych podróży spotkają wiele nowych, fascynujących postaci: mądrego pustelnika, tancerzy ognia, a nawet Wielką Stopę! Relaksująca i odmładzająca podróż pełna będzie ekscytujących przeżyć, takich jak lot helikopterem w górach, czy miły pobyt w luksusowym apartamencie w tropikach.

 Oprócz wspomnień, nowych doświadczeń i wiedzy, bohaterowie przywiozą ze swoich wojaży pamiątki, wśród których będzie zarówno wspaniała biżuteria, jak i znajomość tańca hula, którym mogą zaimponować swoim sąsiadom i przyjaciołom. – Miłośnicy The Sims 2 na pewno docenią różnorodność dodatku Podróże. Zapewni on wspaniałe przygody i poszerzy kulturowe horyzonty Simów, a także umożliwi relaks i ucieczkę od codziennego życia w biegu – mówi starszy wiceprezes i szef studia oddziału The Sims, Rod Humble.

– W Podróżach nasi Simowie spróbują miejscowych przysmaków mieszkańców białych plaż, poznają sztukę tai chi od mistrzów z Dalekiego Wschodu i staną do walki o mistrzostwo w turlaniu kłody na górskim biwaku.

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.