Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Koniec wakacji? Nie w świecie Simów!
06-09-2007, 12:56 | 1792 x przeczytano | verbatim
Już w piątek odbędzie się premiera najnowszego dodatku The Sims™ 2 Podróże. Dzięki niemu przedłużycie swoje wakacje zwiedzając starożytne ruiny, budując na plaży zamki z piasku oraz wypoczywając na słonecznej promenadzie.

Mówi się, że podróże kształcą. Dzięki The Sims™ 2 Podróże wasi ulubieńcy zmienią się z niedoświadczonych turystów w wytrawnych podróżników, znających lokalne obyczaje i kulturę. W trakcie egzotycznych podróży spotkają wiele nowych, fascynujących postaci: mądrego pustelnika, tancerzy ognia, a nawet Wielką Stopę! Relaksująca i odmładzająca podróż pełna będzie ekscytujących przeżyć, takich jak lot helikopterem w górach, czy miły pobyt w luksusowym apartamencie w tropikach.

 Oprócz wspomnień, nowych doświadczeń i wiedzy, bohaterowie przywiozą ze swoich wojaży pamiątki, wśród których będzie zarówno wspaniała biżuteria, jak i znajomość tańca hula, którym mogą zaimponować swoim sąsiadom i przyjaciołom. – Miłośnicy The Sims 2 na pewno docenią różnorodność dodatku Podróże. Zapewni on wspaniałe przygody i poszerzy kulturowe horyzonty Simów, a także umożliwi relaks i ucieczkę od codziennego życia w biegu – mówi starszy wiceprezes i szef studia oddziału The Sims, Rod Humble.

– W Podróżach nasi Simowie spróbują miejscowych przysmaków mieszkańców białych plaż, poznają sztukę tai chi od mistrzów z Dalekiego Wschodu i staną do walki o mistrzostwo w turlaniu kłody na górskim biwaku.

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    Dark - recenzja serialu
    Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...