Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Lego Star Wars II już we wrześniu
14-07-2006, 09:39 | 1817 x przeczytano | Informacja prasowa

Firma Licomp Empik Multimedia pragnie poinformować o kolejnej nowej pozycji w planie wydawniczym. Jest nią druga już część znakomitej gry rodzinnej Lego Star Wars. Pierwsza część gry była hitem wśród gier nie tylko dla najmłodszych. Aby podsycić czekanie na tą wspaniałą pozycje dodamy, iż właśnie wczoraj rozpoczęły się prace lokalizacyjne Lego Star Wars II.


Lego Star Wars II zostanie wydana w Polsce w połowie września bieżącego roku na PC, w cenie 79,99 zł, w pełnej polskiej wersji językowej. Wyłącznym dystrybutorem gry w Polsce jest firma LEM.

Po raz drugi w historii, światowy producent zabawek LEGO, wraz z jedną z największych firm rozrywki multimedialnych, stworzyli grę opartą o gwiezdną sagę.

Tym razem dystrybucją gry zajęły się firmy LucasArts i Activision. Pierwsza część gry LEGO Star Wars została uznana za jedną z najlepszych gier 2005 roku. "The Original Trilogy" - druga część gry LEGO Star Wars nawiązuję do oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen, dzięki czemu znajdują się w niej sceny z IV, V i VI części Star Wars: "Nowa Nadzieja", "Imperium kontratakuje" oraz "Powrót Jedi".


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.