Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Kierownica od Logitecha
17-05-2006, 09:49 | 1416 x przeczytano | XeroBoy
W czasie trwania targów E3 firma Logitech przedstawiła jedną z najbardziej zaawansowanych spośród wszystkich dostępnych kierownicę Logitech G25. Sprzęt ten należy do rodziny urządzeń peryferyjnych z serii G która, oferuje możliwości, jakie dotychczas były dostępne jedynie w niezwykle drogich, wyspecjalizowanych lub tworzonych na zamówienie symulatorach jazdy.

Mamy tutaj przekładnię na na sześć biegów,  dwa silniki o wysokiej wartości momentu obrotowego (które wyposażono w mechanizm siłowego sprzężenia zwrotnego), pedał sprzęgła oraz 11-calowa kierownica o obrocie maksymalnym 900 stopni. Kierownicę, przekładnię oraz pedały wykonano z nierdzewnej stali i skóry.

Za Chip newsroom:

G25 jest pierwszą kierownicą wyprodukowaną przez Logitecha, którą wyposażono w przekładnię na sześć biegów (wraz ze wstecznym). Gracze, przy wchodzeniu i wychodzeniu z zakrętu, mogą wybrać dowolny bieg bez konieczności sekwencyjnej ich zmiany lub polegania na automatycznym wyborze. Dzięki pedałowi sprzęgła mamy możliwość korzystania z zaawansowanych technik prowadzenia. Logitech wprowadził w G25 dwusilnikowy mechanizm siłowego sprzężenia zwrotnego, umożliwiający silniejsze i dokładniejsze odwzorowanie reakcji samochodu. Wykorzystanie drugiego silnika ma sprawić, że siły kierunkowe są bardziej realistyczne i proporcjonalnie rozłożone na całej kierownicy - dzięki temu gracz może poczuć wszystko, począwszy od zasp na drodze, na zderzeniu z murem lub innym obiektem skończywszy. Nowy system jest również bardziej łagodny od innych tego typu. Kierownica G25 jest kompatybilna z ukazującymi się obecnie na rynku grami wyścigowymi, takimi jak GTR GT Legends, Live for Speed oraz R-Factor, jak również z kilkoma innymi właśnie opracowywanymi tytułami. Z urządzenia można również korzystać w dowolnej grze przeznaczonej na konsolę PlayStation 2 kompatybilnej z innymi kierownicami Logitech wyposażonymi w system siłowego sprzężenia zwrotnego, w tym z kierownicami Logitech Driving Force i Logitech Driving Force Pro. Opisywane urządzenie dostępne będzie w sprzedaży w październiku br. w cenie 1200 zł.

Powiązane wieści:
Powiązane linki:
 
Źródło

 
 


 
17-05-2006, 18:11 | XeroBoy | Komentarzy w sumie: 1286
u Ciebie, wszystko jest ok. Jak chcesz to dosaniesz screeny ag, strony głównej i czego tam chcesz ;P


 
17-05-2006, 18:01 | Micronus | Komentarzy w sumie: 363
I żeby Artek nie piał, że się przypieprzam - widzę tylko fragmencik grafiki w wieści, wina leży po mojej stronie, czy to u Was coś się sypnęło?


 
17-05-2006, 17:32 | Micronus | Komentarzy w sumie: 363
wcisnąłem i ctrl z f5,a w tym newsie obrazek coś zmutował


 
17-05-2006, 10:08 | XeroBoy | Komentarzy w sumie: 1286
Obrazki w newsach: part one. Jeszcze nie wygląda jak bym chciał, ale będzie lepiej ;)


 
17-05-2006, 10:07 | kfilk | Komentarzy w sumie: 86
900 stopni to chyba tyle co w prawdziwym samochodzie o ile sie nie myle. Wiem ze to zadna nowosc ale nie mialem nigdy przyjemnosci na takiej grac. Mielem tylko bardziej arkadowa


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.