Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Lego Star Wars Platinum (PS2) w cenie 89,90 złotych już w sklepach
21-10-2005, 19:02 | 1709 x przeczytano | Informacja prasowa
Cenega Poland informuje, że do sklepów na terenie całego kraju trafiła reedycja doskonałej gry Lego Star Wars na konsolę PlayStation 2. Lego Star Wars Platinum to ta sama, doskonała zabawa z klockami Lego w świecie Gwiezdnych Wojen, tyle, że w rewelacyjnie niskiej cenie - 89,90 złotych.

CYTATY NA TEMAT LEGO STAR WARS Z POLSKICH MEDIOW:

Ostateczny efekt przerósł nawet moje optymistyczne oczekiwania. W zasadzie mamy tu do czynienia z najlepszą grą dla dzieci w historii. Jedna z najfajniejszych starwarsówek, jakie ujrzały światło dzienne - GRY-OnLine, ocena 95%

Bardzo dobrze wykonana, prosta w obsłudze, wypełniona masą gagów i komicznych sytuacji, a do tego pozbawiona wszechobecnej dziś brutalności. - PSX Extreme, ocena 8/10

Mnóstwo uroku i dobrej zabawy gwarantowane. - Oficjalny Polski Magazyn PlayStation 2, ocena 8/10

Ulubione zarówno przez dzieci, jak i dorosłych - klocki Lego i Gwiezdne Wojny - łączą swe siły w grze komputerowej, jakiej jeszcze nie było - Lego Star Wars. Ta innowacyjna gra akcji i przygody łączy niepowtarzalny świat zabawek Lego ze wspaniałymi postaciami, historiami i pojazdami ze świata Gwiezdnych Wojen. Sam przeżyj zapadające w pamięć sceny z Mrocznego Widma, Ataku Klonów, a nawet z gorąco oczekiwanej przez fanów trzeciej części sagi - Zemsta Sithów. Weź udział we własnej przygodzie w trybie pojedynczym i wieloosobowym.

WIĘCEJ INFORMACJI O GRZE:
- Więcej Informacji o grze
- Strona oficjalna
- Zamów grę


Źródło: Cenega Poland

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.