Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08

VALKIRIA POLECA

 • Witamy w NoVej Lepszej Rzeczywistości

  12:58 poniedziałek, 11 grudzień 2017 | ARTUT

  Informujemy, że właśnie uruchomiliśmy najnowszą, uaktualnioną wersję nowego silnika i layoutu strony głównej serwisu Valkiria Network - http://www.valkiria.net Nowe skrypty oznaczone kodową nazwą V6 oprócz nieco odświeżonego wyglądu strony, dodały kilka funkcjonalności niedostępnych wcześniej w Militarnej Sieci Valkiria. Najważniejszą zmianą jest jednak przystosowanie serwisu do urządzeń mobilnych. Więcej na temat całego projektu przeczytacie w rozwinięciu wieści.

 • Pyrkon 2015 już za tydzień!

  21:21 środa, 15 kwiecień 2015 | ARTUT
  Już w dniach 24-26 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2015. W tym roku oprócz całej masy atrakcji, których listę można znaleźć na oficjalnej stronie imprezy, odbędzie się wyjątkowy Zjazd Veteranów Valkirii, o którym więcej dowiecie się na naszym forum. Zapraszamy!

Wieści

 • Burnout Paradise w odświeżonej wersji jest już dostępny na rynku od kilku dni. W sieci pojawiły się już filmy porównujące jak wersja remastered została zmieniona pod względem rozgrywki, a przede wszystkim jakości grafik. Poniżej możecie obejrzeć materiał przedstawiający porównanie oryginału z nową wersją gry.

 • PlayStation Plus z darmowym Far Cry 4

  23:37 poniedziałek, 29 stycznia 2018 | Czarny

  Dziś o godzinie 11:00 wystartowała kolejna ciekawa promocja na subskrypcję PlayStation Plus. Gdy zakupimy subskrybuje PlayStation Plus na dwanaście miesięcy dostaniemy cyfrową wersje Far Cry 4. Oferta trwa do 12 Lutego do godziny 11:00.

 • Promocja w amerykańskim PlayStation Store

  14:38 czwartek, 25 stycznia 2018 | ReZus

  Poza europejskim PlayStation Store warto sobie założyć konto na amerykańskiej wersji. Dlaczego? Pojawiają się tam często zupełnie inne promocje niż u nas, a głupio by było stracić okazję na tańsze zakupienie jakiegoś dobrego tytułu. W ramach PlayStation Essentials Sale znajdziemy gry na takie platformy jak PS4, PS3 oraz PS Vita.

 • Odświeżona wersja Shadow of the Colossus

  19:56 wtorek, 23 stycznia 2018 | ReZus

  Shadow of the Colossus to gra, która miała swoją premierę ponad 10 lat temu - w 2006 roku na konsoli PlayStation 2. Pięć lat później została odświeżona i wydana na PlayStation 3. Nadszedł czas na kolejny remaster, który nastąpi już niedługo, bo 6 lutego. Gra zostanie udostępniona na konsole PlayStation 4. Z usprawnień w nowej wersji to na pewno znacznie poprawiona szata graficzna, co można zobaczyć na poniższym 15-minutowym gameplay'u.

 • Liczba graczy w Minecrafcie ciągle rośnie!

  20:05 poniedziałek, 22 stycznia 2018 | ReZus

  Minecraft mimo wielu lat istnienia na rynku i bardzo zróżnicowanej opinii wciąż cieszy się świetnymi wynikami sprzedaży. Jeszcze rok temu sprzedano 122 miliony egzemplarzy. Niedawno Helen Chiang z Microsoftu poinformowała o przekroczeniu 144 milionów kopii! Ponadto liczba osób, które włączają  grę w każdym miesiącu wzrosła z 55 do 74 milionów! To dopiero niezły wynik.

 • Przy zakupie PlayStation Plus na 12 miesięcy dostajemy od Producenta 3 miesiące dodatkowe do usługi. Promocja jest dostępna do 24 Stycznia do godziny 11:00.

 • Call of Duty: WWII Wielki zarobek

  21:31 czwartek, 21 grudnia 2017 | Czarny

  Activision poinformował, że produkcja Call of Duty: WWII jest jedną z najchętniej kupowanych gier na PlayStation 4. Tytuł został wydany w Listopadzie a już zarobił ponad 1 miliard dolarów.

 • Witamy w NoVej Lepszej Rzeczywistości

  12:58 poniedziałek, 11 grudnia 2017 | ARTUT

  Informujemy, że właśnie uruchomiliśmy najnowszą, uaktualnioną wersję nowego silnika i layoutu strony głównej serwisu Valkiria Network - http://www.valkiria.net Nowe skrypty oznaczone kodową nazwą V6 oprócz nieco odświeżonego wyglądu strony, dodały kilka funkcjonalności niedostępnych wcześniej w Militarnej Sieci Valkiria. Najważniejszą zmianą jest jednak przystosowanie serwisu do urządzeń mobilnych. Więcej na temat całego projektu przeczytacie w rozwinięciu wieści.

 • Obniżka części gier w PlayStation Store

  22:13 czwartek, 30 listopada 2017 | ReZus

  W PlayStation Store pojawiły się spore obniżki cen na niektóre gry. Nie ma przy nich żadnej informacji o tym, że jest to chwilowa promocja, więc można powiedzieć, że są to stałe nowe ceny. Wśród przecenionych tytułów znajdują się na prawdę świetne propozycje. Poniżej zamieszczam całą listę gier z nowymi cenami. 

 • PlayStation Plus z ofertą na grudzień

  14:01 czwartek, 30 listopada 2017 | Czarny

  Jak co miesiąc Sony oficjalnie ujawniło listę tytułów, które trafią do biblioteki darmowych gier dostępnych dla abonentów usługi PlayStation Plus w przyszłym miesiącu. Obie platformy PS3 jak i PS4 będą miały ciekawe gry do przetestowania w grudniu. W ofercie znajdą się także gry z platform PS Vita oraz PS VR. Najciekawszym tytułem z tej oferty będzie gra Darksiders 2 Deathinitive Edition (PS4).

 • Śmigłowiec FH-1 w GTA Online

  22:39 wtorek, 21 listopada 2017 | ReZus

  W grze GTA Online pojawił się nowy śmigłowiec bojowy FH-1 Hunter. Jak sami twórcy mówią: "Cwany sposób przyrody na to, by powiedzieć komuś, że za chwilę w jego stronę poleci sto pocisków z namierzaniem termicznym, przepełnionych wolnością.", można spodziewać się po nim bardzo wiele. Helikopter wyposażony jest w wyrzutnie rakiet oraz działko. Już dziś możemy odebrać swojego FH-1 Huntera w sklepie Warstock Cache and Carry.

 • 10 lat Uncharted

  20:48 poniedziałek, 20 listopada 2017 | Silaz

  Stworzona przez Naughty Dog seria świętuje swoje dziesiąte urodziny. Ekskluzywnie tworzone na konsole SONY tytuły oprócz wysokich ocen wśród recenzentów i graczy niejednokrotnie zdobywały nominacje bądź nagrody za grę roku w wielu organizacjach i redakcjach. Uncharted to świetny przykład na to, jak powinny wyglądać gry akcji i to jak nie zepsuć serii przez tyle lat. Życzę jej wszystkiego najlepszego!

 • The Last of Us: Part II - nowy trailer

  10:59 wtorek, 31 października 2017 | Silaz

  Nic dziwnego, że gracze po genialnej pierwszej odsłonie czekają z niecierpliwością na kolejną. Twórczość Naughty Dog zdecydowanie można zaliczyć jako jedną z najlepszych na świecie. Świadczą o tym liczne nagrody przyznawane za poszczególne tytuły, które podbijały serca graczy jeden po drugim. The Last of Us: Part II miało ukazać się pod koniec tego roku, niestety nie jest już to takie pewne. W rozwinięciu znajduje się mocny trailer pokazujący nowe postacie i konflikt pomiędzy nimi.

 • Junkrat w Heroes of the Storm

  17:59 wtorek, 10 października 2017 | Ziganza

  Dzisiaj pojawił się spotlight Junkrata, postać z Overwatch, w tym obszerne zmiany na PTR, które tworzą "Junkrat Patch". Junkrat to morderca z dystansu, który specjalizuje się w zakłócaniu przeciwnika, ataki poke oraz w powodowaniu chaosu po polu bitwy. PTR jest obecnie dostępny do pobrania a Junkrata i nowe zmiany można przetestować dzisiaj. Spotlight można obejrzeć tutaj

 • PlayStation zmienia szefa

  19:53 wtorek, 03 października 2017 | Grochu

  Po 27 latach pracy dla Sony odchodzi Andrew House szef działu Sony Interactive Entertainment. Do jego największych sukcesów zalicza się debiut PSX w USA oraz ujawnienie PS4 i pomoc w dominacji rynku. Warto również dodać, że sukces PlayStation Network, PlayStation Plus czy PlayStation Now to jego zasługa. Wiadomo, że zastąpi go Tsuyoshi Kodera, który był jego dotychczasowym zastępcą. Do końca roku Andrew będzie przewodniczącym rady nadzorczej w SIE, po czym opuści korporacje.