Valkiria Network | V-Game | Gry komputerowe | Ogniem i Mieczem | Gry fabularne | Dzikie Pola | Neuroshima | Świat Mroku | Warhammer
Film | Star Wars | Literatura | Andrzej Pilipiuk | Jacek Komuda | Zmierzch | Komiks | Planszówki | Karcianki | Wędrowycz | Bitewniaki | II wojna światowa
Trucizna
  
Bal Polskiej Tradycji na zamku w Krasiczynie

Fundacja Ułani Króla Jana organizuje charytatywny bal na zamku w Krasiczynie w dniu 25 lutego 2017 roku, godz. 18.00. Jak informują organizatorzy: Zgodnie z naszą misją przywracamy tradycję karnawału Polski szlacheckiej oraz II Rzeczypospolitej. Ucztujemy i bawimy się w klimacie historycznych epok - w towarzystwie szlachty z XVII wieku i ułanów przedwojennej kawalerii.


Nowa ofensywa Valkiria Network

Rok 2017 Valkiria Network zaczyna od sporych zmian. Planujemy nowe otwarcie całej V-Sieci, w tym przebudowę i rozbudowę wszystkich podstron, z których wiele od lat nie było aktualizowanych. Uruchamiamy także projekt Valkiria Stars, o którym napiszemy coś więcej już niedługo. W rozwinięciu wieści znajdziecie dzisiejsze aktualizacje.


Wieści
wtorek, 21.02.2017
12:32, Silaz 
Wampiry? Znowu? A jednak! Okazuje się, że jeszcze nie powiedziano o nich wszystkiego. Wioletta pracuje jako kelnerka w Lunie, pubie tłumnie odwiedzanym przez istoty nadprzyrodzone, bezwstydnie kradnące wszystko, co się da i pod byle pretekstem wszczynające bójki. Pewnego dnia w wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności wchodzi w posiadanie eliksiru należącego do czytaj dalej

niedziela, 12.02.2017
20:59, Jaqob 
Już 1 marca 2017 roku w sprzedaży pojawi się najnowsza książka z wydawnictwa Znak pt. Córka Stalina autorstwa Rosemary Sullivan. Historia kobiety, która przeciwstawiła się najpotężniejszemu człowiekowi świata - własnemu ojcu. Swietłana Alliłujewa w wieku niemal 40 lat, w 1967 roku, po brawurowej ucieczce z kraju poprosiła o azyl polityczny w USA i potępiła zbrodnicze rządy własnego ojca i system sowieckiej władzy.

czwartek, 9.02.2017
11:29, ARTUT 
Fundacja Ułani Króla Jana organizuje charytatywny bal na zamku w Krasiczynie w dniu 25 lutego 2017 roku, godz. 18.00. Jak informują organizatorzy: Zgodnie z naszą misją przywracamy tradycję karnawału Polski szlacheckiej oraz II Rzeczypospolitej. Ucztujemy i bawimy się w klimacie historycznych epok - w towarzystwie szlachty z XVII wieku i ułanów przedwojennej kawalerii.

wtorek, 7.02.2017
16:13, Silaz 
Na dalekiej planecie powstaje ludzka kolonia, której założycielem jest Jake Holman, mężczyzna usiłujący uciec przed mroczną przeszłością. Kiedy ta różnorodna, wielotysięczna wspólnota zaczyna się przyzwyczajać do życia w nowych warunkach, dokonuje zaskakującego odkrycia: Czytaj dalej

piątek, 3.02.2017
13:25, Silaz 
Niezła nowa seria militarnej fantastyki powinna zaspokoić najbardziej wybrednych czytelników. Więcej na ten temat możecie przeczytać w dalszej części tekstu.

 
10:58, Silaz 
Jak prezentują się premiery na cały luty oraz początek marca w wydawnictwie Fabryka Słów? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie w rozszerzeniu tego tekstu oraz zawartej w nim informacji prasowej.

czwartek, 2.02.2017
21:19, Grochu 
Jarosław Grzędowicz jest znanym polskim pisarzem fantastyki. Swoją popularność zyskał dzięki książkom takim jak Pan Lodowego Ogrodu czy Popiół i kurz. Opowieść ze świata Pomiędzy za, które udało mu się zdobyć kilka nagród. W tym roku 15 lutego premierę ma jego nowa książka Hel 3. Więcej o niej w umieszczonej poniżej informacji prasowej.

środa, 1.02.2017
13:53, Silaz 
Temat wikingów na czasie, a ten cykl jest naprawdę dobrze napisany. Więcej na temat tych powieści znajdziecie w zamieszczonej poniżej informacji prasowej.

piątek, 27.01.2017
21:01, Silaz 
Czyż trzeba lepszej rekomendacji? W większości przypadków te tytuły są na wyczerpaniu, od kilku do kilkunastu egzemplarzy, więc wkrótce nie będą dostępne. Więcej informacji poniżej.

czwartek, 26.01.2017
17:20, ARTUT 
Została wprowadzona drobna aktualizacja silnika Valkirii. Od teraz edytując swój profil użytkownika można użyć nowego systemu dodawania avatara, który automatycznie skaluje grafikę.  

środa, 25.01.2017
23:16, Sharn 
Do premiery drugiego tomu sagi Małgorzaty Saramonowicz - Xięgi Nefasa. W zaświatach - pozostało jeszcze całe pięć dni, a tymczasem niezawodny Kapitan Hak spieszy z przedpremierową recenzją, by oczekującym czytelnikom zwiększyć apetyt na lekturę. Zapraszamy!

wtorek, 24.01.2017
22:16, Silaz 
Znalezione obrazy dla zapytania Wydawnictwo solarisBrian W. Aldiss, wielka gwiazda brytyjskiej i światowej science fiction. Za swoją twórczość został uhonorowany Orderem Imperium Brytyjskiego. Na polu fantastyki jego dorobek należy do najważniejszych. Każda książka Aldissa to inny temat i inny styl, ta różnorodność jest znakiem rozpoznawczym jego prozy. Po więcej na ten temat zapraszam do dalszej części wieści.

środa, 18.01.2017
22:34, Sharn 
Tylko dwanaście dni dzieli nas od premiery drugiego tomu mrocznej sagi fantasy osadzonej w czasach Bolesława Krzywoustego, autorstwa Małgorzaty Saramonowicz - Xięgi Nefasa. W zaświatach. Książka ukaże się 30.01.2017 nakładem wydawnictwa Znak...

środa, 11.01.2017
17:53, Seth 
Uniwersum Assassin's Creed posiada tysiące, jeśli nie miliony fanów na całym świecie. Nie mowa tu oczywiście tylko o grach. Komiksy oraz książki na podstawie serii również osiągają bardzo dobre wyniki sprzedaży i cieszą się wciąż rosnącym gronem fanów w każdym zakątku globu.

wtorek, 10.01.2017
11:52, Sharn 
Już jutro, 11 stycznia, w salonach Empik rusza sprzedaż najnowszej książki kultowej pisarki Sarah J. Maas, Dwór mgieł i furii. Jest to kontynuacja fantastycznie przyjętego Dworu cierni i róż, inspirowanego baśnią o Pięknej i Bestii. Premiera ogólnopolska (we wszystkich księgarniach) odbędzie się 1 lutego, natomiast empik.com już realizuje zamówienia. W rozszerzeniu wieści znajdziecie opis, informacje o autorce oraz 3 fragmenty.


Polecane Artykuły
Xięgi Nefasa. W zaświatach - recenzja
Nefas powraca! W zeszłym roku wydawnictwo Znak opublikowało pierwszą część cyklu Podróże Tappiego po Szumiących Morzach - recenzja
Kiedy w ubiegłym roku, wracając z Pyrkonu , wiozłem dla mojego syna książkę pt. Przygody Tappiego z...

Najnowsze Artykuły
Afgańskie Piekło - recenzja książki
Imperium Człowieka - recenzja
Wywiad z Andrzejem Pilipiukiem
Miasto Śniących Książek - recenzja
Śladami Pauzaniasza - recenzja
Nowe tematy
Co ostatnio przeczytałam(em)?
Recenzje książek
Najlepsze rozpoczęcia...
Jacek Piekara - dyskusje o...
Steampunk
Fantazje Zielonogórskie 2015
Fantazje Zielonogórskie 2014
Najnowsze galerie


XV Targi Książki


Toporiada 2011 - fotorelacja


Łaski i Pilipiuk w Krakowie

Najpopularniejsze pliki

Rebis - zapowiedzi wydawniczne
Zapowiedzi Wydawnictwa Rebis na styczeń 2007.
* * * * *

Zapraszamy wszystkich miłośników literatury na oficjalne strony:

Andrzeja Pilipiuka

Jacka Komudy

* * * * *
Profil użytkownika
Pseudonim

Hasło

Zapisz login

Przypomnij hasło!
Rejestracja

Szukaj

Na służbie:
Żołnierze: 1
Jobisz
Cywile: 47

Statystyki wizyt:
Wizyty: 2866690
Dziś gości: 213
Ten miesiąc: 4603
Rekord gości: 2237
Gości wczoraj: 252

SojusznicyV-Sklep poleca!

Zamów w V-Sklepie

więcej...Copyright © 1998-2017 Valkiria Network | Development by Damian Szymański Entertainment
kontakt z redakcją | formularz kontaktowy | nota prawna | bannery i logo | pomoc